Dr Phillips Athletics
home sports alumni facilities support forms contact

All Schedules

Game Date
Game Time
Sport Opponent
Location
1/23/2019
4:30PM
Basketball M Wekiva
Home
1/23/2019
5:30PM
Basketball M Wekiva
Home
1/23/2019
7:00PM
Basketball M Wekiva
Home
1/24/2019
6:00PM
Basketball W West Orange
Away
1/24/2019
6:00PM
Wrestling M Windermere
Away
1/24/2019
7:00PM
Wrestling M Windermere
Away
1/25/2019
4:30PM
Basketball M Edgewater
Away
1/25/2019
5:30PM
Basketball M Edgewater
Away
1/25/2019
5:30PM
Competitive Cheerleading W Metro
Evans
1/25/2019
7:00PM
Basketball M Edgewater
Away
1/26/2019
9:00AM
Wrestling W Greyhound Invitational
Lyman
1/26/2019
10:00AM
Weightlifting W Regional
Lakeland
1/28/2019
5:30PM
Basketball W Timber Creek
Home
1/28/2019
6:00PM
Soccer W Evans
District
1/28/2019
7:00PM
Basketball W Timber Creek
Home
1/28/2019
7:30PM
Soccer M Edgewater
Home
1/29/2019
5:30PM
Basketball W Lake Mary
Home
1/29/2019
7:00PM
Basketball W Lake Mary
Home
1/29/2019
8:00PM
Soccer W District
Home
1/30/2019
5:30PM
Soccer M District
Ocoee
1/30/2019
5:30PM
Weightlifting M Edgewater
Away
1/30/2019
6:00PM
Wrestling M Jones
Home
1/30/2019
6:00PM
Basketball M Evans
Away
1/30/2019
7:00PM
Wrestling M Jones
Home
1/30/2019
7:30PM
Basketball M Evans
Away
1/31/2019
5:30PM
Basketball W Evans
Away
1/31/2019
7:00PM
Basketball W Evans
Away
1/31/2019
7:00PM
Soccer W District
Home
2/1/2019
Competitive Cheerleading W State
Gainesville
2/1/2019
4:30PM
Basketball M Windermere
Away
2/1/2019
5:30PM
Basketball M Windermere
Away
2/1/2019
7:00PM
Basketball M Windermere
Away
2/4/2019
6:00PM
Wrestling W Lyman
Home
2/4/2019
6:00PM
Wrestling W Wekiva
Home
2/4/2019
6:00PM
Wrestling W University
Home
2/5/2019
6:00PM
Basketball M Timber Creek
Home
2/5/2019
7:30PM
Basketball M Timber Creek
Home
2/6/2019
3:00PM
Wrestling W Metro
East River
2/6/2019
5:30PM
Weightlifting M Windermere
Away
2/6/2019
6:00PM
Wrestling M Wekiva Quad
Away
2/6/2019
7:30PM
Basketball W District
Home
2/7/2019
6:00PM
Basketball M Poinciana
Home
2/7/2019
7:30PM
Basketball M Poinciana
Home
2/8/2019
Competitive Cheerleading W UCA National
Disney
2/8/2019
9:00AM
Weightlifting W State
Panama City
2/8/2019
2:30PM
Water Polo W Pre-Season Classic
Home
2/8/2019
2:30PM
Water Polo M Pre-Season Classic
Home
2/8/2019
4:00PM
Track and Field W Flagler Pinnacle Classic
FPC
2/8/2019
4:00PM
Track and Field M Flagler Pinnacle Classic
FPC
2/8/2019
7:00PM
Basketball W District
Home
2/9/2019
Basketball M Mosaic Shootout
Bartow
2/11/2019
6:00PM
Water Polo W Ocoee
Farnsworth
2/11/2019
6:00PM
Lacrosse W Oviedo
PRE-Away
2/11/2019
7:00PM
Water Polo M Ocoee
Farnsworth
2/13/2019
2:30PM
Water Polo W Windermere
Home
2/13/2019
3:00PM
Tennis M Colonial
Away
2/13/2019
3:00PM
Tennis W Colonial
Away
2/13/2019
3:20PM
Water Polo M Windermere
Home
2/13/2019
6:00PM
Softball W Apopka
PRE-Home
2/13/2019
6:15PM
Volleyball M Cardinal Gibbons
Freedom
2/13/2019
7:00PM
Lacrosse M Lake Howell
PRE-Away
2/13/2019
7:30PM
Volleyball M Timber Creek
Freedom
2/14/2019
3:00PM
Tennis M Jones
Lake Cane
2/14/2019
3:00PM
Tennis W Jones
Home
2/15/2019
Water Polo W Lake Nona Invite
Away
2/15/2019
Water Polo M Lake Nona Invite
Away
2/15/2019
3:00PM
Wrestling M Metro
East River
2/15/2019
4:00PM
Wrestling W State
Home
2/15/2019
6:00PM
Softball W Apopka
PRE-Away
2/16/2019
Track and Field W Seminole Open
NTC
2/16/2019
Track and Field M Seminole Open
NTC
2/16/2019
Water Polo W Lake Nona Invite
Away
2/16/2019
Water Polo M Lake Nona Invite
Away
2/16/2019
9:00AM
Wrestling W State
Home
2/16/2019
3:00PM
Wrestling M Metro
East River
2/19/2019
3:00PM
Tennis W Wekiva
Away
2/19/2019
3:00PM
Tennis M Wekiva
Away
2/19/2019
6:00PM
Lacrosse M Freedom
Home
2/19/2019
6:00PM
Softball W Jones
Home
2/19/2019
6:00PM
Lacrosse W Windermere
Away
2/19/2019
7:00PM
Baseball M Viera
TFA
2/19/2019
7:30PM
Lacrosse W Windermere
Away
2/19/2019
7:30PM
Lacrosse M Jones
Home
2/20/2019
2:30PM
Water Polo W Wekiva
Home
2/20/2019
3:30PM
Water Polo M Wekiva
Home
2/20/2019
5:30PM
Weightlifting M Apopka
Home
2/20/2019
6:00PM
Lacrosse M Edgewater
Away
2/20/2019
6:00PM
Volleyball M Lake Nona
Away
2/20/2019
7:00PM
Volleyball M Lake Nona
Away
2/21/2019
3:00PM
Tennis M Windermere
Lake Cane
2/21/2019
3:00PM
Tennis W Windermere
Lake Cane
2/21/2019
4:00PM
Baseball M First Academy
PRE-Away
2/21/2019
6:00PM
Water Polo W Edgewater
College Park
2/21/2019
6:00PM
Lacrosse W Apopka
Away
2/21/2019
6:00PM
Softball W Colonial
Home
2/21/2019
6:00PM
Volleyball M Olympia
Away
2/21/2019
7:00PM
Volleyball M Olympia
Away
2/21/2019
7:00PM
Water Polo M Edgewater
College Park
2/22/2019
Track and Field W Royal Open
TFA
2/22/2019
Track and Field M Royal Open
TFA
2/22/2019
12:00PM
Wrestling M District
Windermere
2/22/2019
6:00PM
Lacrosse M Evans
Away
2/23/2019
9:00AM
Track and Field W St. Cloud Invite
Away
2/23/2019
9:00AM
Track and Field M St. Cloud Invite
Away
2/25/2019
6:00PM
Lacrosse M Winter Park
Home
2/25/2019
6:00PM
Softball W Wekiva
Home
2/25/2019
6:00PM
Lacrosse W First Academy
Away
2/25/2019
7:30PM
Lacrosse M Trinity Prep
Home
2/26/2019
5:30PM
Flag Football W Evans
PRE-Home
2/26/2019
6:00PM
Softball W Cypress Creek
Home
2/26/2019
6:00PM
Volleyball M Ocoee
Home
2/26/2019
6:30PM
Flag Football W Evans
PRE-Home
2/26/2019
7:00PM
Water Polo W Olympia
Home
2/26/2019
7:00PM
Volleyball M Ocoee
Home
2/26/2019
7:00PM
Baseball M Lake Mary
Hagerty
2/26/2019
8:00PM
Water Polo M Olympia
Home
2/27/2019
3:00PM
Tennis M East Ridge
Lake Cane
2/27/2019
3:00PM
Tennis W East Ridge
Lake Cane
2/27/2019
4:00PM
Baseball M Bishop Moore
Hagerty
2/27/2019
5:30PM
Weightlifting M Evans
Home
2/27/2019
6:00PM
Lacrosse M Freedom
Home
2/27/2019
7:00PM
Water Polo W Lake Nona
Home
2/27/2019
7:30PM
Lacrosse M Freedom
Home
2/27/2019
8:00PM
Water Polo M Lake Nona
Home
2/28/2019
Baseball M Hagerty Challenge
Away
2/28/2019
3:00PM
Tennis W Lake Minneola
Lake Cane
2/28/2019
3:00PM
Tennis M Lake Minneola
Lake Cane
2/28/2019
4:00PM
Softball W Cypress Creek
Away
2/28/2019
5:30PM
Flag Football W Freedom
PRE-Home
2/28/2019
6:00PM
Volleyball M West Orange
Away
2/28/2019
6:30PM
Flag Football W Freedom
PRE-Home
2/28/2019
7:00PM
Volleyball M West Orange
Away
3/1/2019
Baseball M Hagerty Challenge
Away
3/1/2019
4:00PM
Water Polo W Oviedo
Away
3/1/2019
4:15PM
Track and Field W Larry Kelly Invite
BMHS
3/1/2019
4:15PM
Track and Field M Larry Kelly Invite
BMHS
3/1/2019
5:00PM
Water Polo M Oviedo
Away
3/1/2019
6:00PM
Softball W Ocoee
Home
3/1/2019
6:00PM
Water Polo W Hagerty
Oviedo
3/1/2019
6:00PM
Wrestling M Regional
Osceola
3/1/2019
6:00PM
Lacrosse W West Orange
Away
3/1/2019
6:00PM
Lacrosse M Lake Mary
Home
3/1/2019
7:00PM
Water Polo M Hagerty
Oviedo
3/1/2019
7:30PM
Lacrosse M First Academy
Home
3/1/2019
7:30PM
Lacrosse W West Orange
Away
3/2/2019
9:00AM
Wrestling M Regional
Osceola
3/4/2019
6:00PM
Lacrosse W Ocoee
Home
3/4/2019
6:00PM
Lacrosse M West Orange
Away
3/5/2019
4:00PM
Softball W Freedom
Away
3/5/2019
6:00PM
Lacrosse W Freedom
Away
3/5/2019
6:00PM
Baseball M West Orange
Away
3/5/2019
6:00PM
Volleyball M Wekiva
Home
3/5/2019
6:00PM
Flag Football W Wekiva
Home
3/5/2019
7:00PM
Flag Football W Wekiva
Home
3/5/2019
7:00PM
Volleyball M Wekiva
Home
3/6/2019
Track and Field W 9th/10th Metro
Windermere
3/6/2019
Track and Field M 9th/10th Metro
Windermere
3/6/2019
3:00PM
Tennis W Olympia
Lake Cane
3/6/2019
3:00PM
Tennis M Olympia
Lake Cane
3/6/2019
4:00PM
Baseball M Oak Ridge
Home
3/6/2019
4:00PM
Baseball M Oak Ridge
Away
3/6/2019
5:30PM
Lacrosse M Bishop Moore
Home
3/6/2019
7:30PM
Lacrosse M Bishop Moore
Home
3/7/2019
3:00PM
Tennis M CFCA
Lake Cane
3/7/2019
3:00PM
Tennis W CFCA
Lake Cane
3/7/2019
4:00PM
Baseball M Windermere
Home
3/7/2019
6:00PM
Lacrosse W Bishop Moore
Home
3/7/2019
6:00PM
Volleyball M Bishop Moore
Home
3/7/2019
6:00PM
Flag Football W Winter Park
Away
3/7/2019
6:00PM
Softball W Freedom
Home
3/7/2019
7:00PM
Flag Football W Winter Park
Away
3/7/2019
7:00PM
Volleyball M Bishop Moore
Home
3/7/2019
7:00PM
Water Polo W Lake Mary
Home
3/7/2019
7:30PM
Lacrosse W Bishop Moore
Home
3/7/2019
8:00PM
Water Polo M Lake Mary
Home
3/8/2019
Water Polo W Ian Supra Tourney
Home
3/8/2019
Water Polo M Ian Supra Tourney
Home
3/8/2019
9:00AM
Wrestling M State
Kissimmee
3/8/2019
4:00PM
Baseball M Oak Ridge
Away
3/8/2019
4:00PM
Baseball M Oak Ridge
Home
3/8/2019
4:00PM
Softball W Olympia
Away
3/8/2019
6:00PM
Lacrosse M Apopka
Home
3/8/2019
7:30PM
Lacrosse M Apopka
Home
3/9/2019
Track and Field W Jaeger Classic
Showalter
3/9/2019
Track and Field M Jaeger Classic
Showalter
3/9/2019
Water Polo M Ian Supra Tourney
Home
3/9/2019
Water Polo W Ian Supra Tourney
Home
3/9/2019
9:30AM
Wrestling M State
Kissimmee
3/11/2019
6:00PM
Lacrosse M Celebration
Away
3/11/2019
6:00PM
Lacrosse W Wekiva
Away
3/11/2019
6:00PM
Softball W Evans
Home
3/11/2019
7:30PM
Lacrosse M Celebration
Away
3/12/2019
3:00PM
Tennis M First Academy
Away
3/12/2019
3:00PM
Tennis W First Academy
Away
3/12/2019
4:00PM
Baseball M Lake Nona
Home
3/12/2019
4:00PM
Baseball M Lake Nona
Away
3/12/2019
6:00PM
Softball W Boone
Home
3/12/2019
6:00PM
Lacrosse W Olympia
Home
3/12/2019
6:00PM
Volleyball M Windermere
Home
3/12/2019
7:00PM
Volleyball M Windermere
Home
3/12/2019
7:30PM
Lacrosse W Olympia
Home
3/13/2019
2:30PM
Water Polo W West Orange
Home
3/13/2019
3:30PM
Water Polo M West Orange
Home
3/13/2019
4:00PM
Baseball M Edgewater
Home
3/13/2019
5:00PM
Flag Football W Boone
Home
3/13/2019
6:00PM
Flag Football W Boone
Home
3/13/2019
6:00PM
Lacrosse M Olympia
Away
3/14/2019
3:00PM
Tennis M West Orange
Lake Cane
3/14/2019
3:00PM
Tennis W West Orange
Lake Cane
3/14/2019
4:00PM
Baseball M Lake Nona
Away
3/14/2019
4:00PM
Baseball M Lake Nona
Home
3/14/2019
6:00PM
Volleyball M Winter Springs
Away
3/14/2019
7:00PM
Volleyball M Winter Springs
Away
3/15/2019
Water Polo M Dan Lynch Classic
Chicago
3/15/2019
3:00PM
Weightlifting M Metro
West Orange
3/15/2019
3:00PM
Weightlifting M District
West Orange
3/16/2019
Track and Field W Bob Hayes
Jacksonville
3/16/2019
Track and Field M Bob Hayes
Jacksonville
3/16/2019
Water Polo M Dan Lynch Classic
Chicago
3/16/2019
Track and Field W Royal Invitational
TFA
3/16/2019
Track and Field M Royal Invitational
TFA
3/18/2019
11:00AM
Baseball M Montgomery Bell (TN)
Home
3/22/2019
Track and Field M FSU Relays
Tallahassee
3/22/2019
Track and Field W FSU Relays
Tallahassee
3/23/2019
Track and Field M FSU Relays
Tallahassee
3/23/2019
Track and Field W FSU Relays
Tallahassee
3/23/2019
Track and Field W Stamper Invite
Oak Ridge
3/23/2019
Track and Field M Stamper Invite
Oak Ridge
3/25/2019
6:00PM
Lacrosse W Horace Mann (NY)
Home
3/25/2019
7:30PM
Lacrosse W Horace Mann (NY)
Home
3/26/2019
4:00PM
Softball W Lake Nona
Away
3/26/2019
4:00PM
Lacrosse M Windermere Prep
Away
3/26/2019
4:30PM
Baseball M Wekiva
Away
3/26/2019
5:00PM
Flag Football W Evans
Away
3/26/2019
6:00PM
Flag Football W Evans
Away
3/26/2019
6:00PM
Volleyball M Apopka
Away
3/26/2019
6:00PM
Lacrosse W Winter Park
Home
3/26/2019
7:00PM
Volleyball M Apopka
Away
3/26/2019
7:30PM
Lacrosse W Edgewater
Home
3/27/2019
3:00PM
Tennis M Edgewater
Away
3/27/2019
3:00PM
Tennis W Edgewater
Away
3/27/2019
3:00PM
Water Polo W Apopka
Farnsworth
3/27/2019
4:00PM
Water Polo M Apopka
Farnsworth
3/27/2019
4:00PM
Baseball M Boone
Away
3/27/2019
4:00PM
Baseball M Boone
Home
3/27/2019
6:00PM
Lacrosse M Ocoee
Away
3/27/2019
7:30PM
Lacrosse W Winter Park
Away
3/28/2019
Track and Field W Pepsi Relays
Gainesville
3/28/2019
Track and Field M Pepsi Relays
Gainesville
3/28/2019
3:00PM
Tennis W Apopka
Lake Cane
3/28/2019
3:00PM
Tennis M Apopka
Lake Cane
3/28/2019
4:00PM
Baseball M Olympia
Home
3/28/2019
5:00PM
Flag Football W Olympia
Home
3/28/2019
6:00PM
Flag Football W Olympia
Home
3/28/2019
6:00PM
Volleyball M Evans
Home
3/28/2019
6:00PM
Softball W Lake Nona
Home
3/28/2019
7:00PM
Volleyball M Evans
Home
3/29/2019
Volleyball M DP Tournament
Home
3/29/2019
Track and Field W Pepsi Relays
Gainesville
3/29/2019
Track and Field M Pepsi Relays
Gainesville
3/29/2019
3:00PM
Weightlifting M Regional
East River
3/29/2019
4:00PM
Baseball M Boone
Home
3/29/2019
4:00PM
Baseball M Boone
Away
3/29/2019
4:30PM
Softball W Windermere
Away
3/29/2019
6:00PM
Lacrosse M Windermere
Away
3/29/2019
7:00PM
Water Polo W Gainesville
Away
3/29/2019
7:30PM
Lacrosse M Windermere
Away
3/29/2019
8:00PM
Water Polo M Gainesville
Away
3/30/2019
Volleyball M DP Tournament
Home
3/30/2019
Track and Field M Pepsi Relays
Gainesville
3/30/2019
Track and Field W Pepsi Relays
Gainesville
4/1/2019
6:00PM
Lacrosse M Lake Nona
Home
4/1/2019
6:00PM
Softball W Celebration
Home
4/1/2019
7:30PM
Lacrosse M Lake Nona
Home
4/2/2019
6:00PM
Flag Football W Timber Creek
Away
4/2/2019
6:00PM
Softball W Oak Ridge
Home
4/2/2019
6:00PM
Volleyball M Edgewater
Away
4/2/2019
7:00PM
Volleyball M Edgewater
Away
4/2/2019
7:00PM
Flag Football W Timber Creek
Away
4/3/2019
3:00PM
Tennis M Evans
Lake Cane
4/3/2019
3:00PM
Tennis W Evans
Lake Cane
4/3/2019
4:00PM
Baseball M Freedom
Away
4/3/2019
4:00PM
Baseball M Freedom
Home
4/3/2019
6:00PM
Lacrosse M Edgewater
Home
4/3/2019
7:30PM
Lacrosse M Edgewater
Home
4/4/2019
3:00PM
Tennis W Ocoee
Lake Cane
4/4/2019
3:00PM
Tennis M Ocoee
Lake Cane
4/4/2019
4:00PM
Baseball M Lake Brantley
Home
4/4/2019
4:00PM
Softball W Oak Ridge
Away
4/4/2019
6:00PM
Volleyball M Jones
Away
4/4/2019
6:00PM
Flag Football W University
Home
4/4/2019
7:00PM
Flag Football W University
Home
4/4/2019
7:00PM
Volleyball M Jones
Away
4/4/2019
7:30PM
Water Polo W Seminole
Away
4/4/2019
8:30PM
Water Polo M Seminole
Away
4/5/2019
Volleyball M Ransom Tournament
Miami
4/5/2019
Water Polo W Ransom Tournament
Miami
4/5/2019
4:00PM
Baseball M Freedom
Away
4/5/2019
4:30PM
Baseball M Freedom
Home
4/5/2019
6:00PM
Lacrosse W Vero Beach
Home
4/5/2019
6:00PM
Lacrosse M Montverde
Away
4/5/2019
7:30PM
Lacrosse M Montverde
Away
4/5/2019
7:30PM
Lacrosse W Vero Beach
Home
4/6/2019
Volleyball M Ransom Tournament
Miami
4/6/2019
Water Polo W Ransom Tournament
Miami
4/6/2019
Track and Field M Metro
Windermere
4/6/2019
Track and Field W Metro
Windermere
4/8/2019
Water Polo W District
Home
4/8/2019
Water Polo M District
Home
4/8/2019
4:00PM
Softball W Wekiva
Away
4/8/2019
6:00PM
Volleyball M Timber Creek
Home
4/8/2019
7:00PM
Volleyball M Timber Creek
Home
4/8/2019
7:00PM
Lacrosse M Winter Haven
Home
4/9/2019
3:00PM
Tennis M Lake Highland
Lake Cane
4/9/2019
3:00PM
Tennis W Lake Highland
Lake Cane
4/9/2019
6:00PM
Baseball M Lake Brantley
Away
4/9/2019
6:00PM
Lacrosse W Lake Brantley
Home
4/9/2019
6:00PM
Flag Football W West Orange
Away
4/9/2019
6:00PM
Softball W West Orange
Home
4/9/2019
7:00PM
Flag Football W West Orange
Away
4/9/2019
7:30PM
Lacrosse W Lake Brantley
Home
4/10/2019
Water Polo M District
Home
4/10/2019
12:00AM
Water Polo W District
Home
4/10/2019
4:00PM
Baseball M Cypress Creek
Home
4/10/2019
4:30PM
Baseball M Cypress Creek
Away
4/10/2019
6:00PM
Lacrosse M Timber Creek
Home
4/10/2019
6:00PM
Volleyball M Venice
Away
4/10/2019
7:30PM
Lacrosse M Timber Creek
Home
4/11/2019
5:30PM
Flag Football W Windermere
Home
4/11/2019
6:00PM
Softball W Bishop Moore
Home
4/11/2019
6:30PM
Flag Football W Windermere
Home
4/12/2019
Flag Football W Bloomingdale Classic
Away
4/12/2019
9:00AM
Weightlifting M State
Panama City
4/12/2019
4:00PM
Baseball M Cypress Creek
Away
4/12/2019
4:30PM
Baseball M Cypress Creek
Home
4/12/2019
6:00PM
Softball W Boone
Away
4/12/2019
6:00PM
Lacrosse M Seminole
Home
4/12/2019
6:00PM
Volleyball M Winter Park
Away
4/12/2019
7:00PM
Volleyball M Winter Park
Away
4/12/2019
7:30PM
Lacrosse M Seminole
Home
4/13/2019
Track and Field M District
Showalter
4/13/2019
Track and Field W District
Showalter
4/13/2019
Flag Football W Bloomingdale Classic
Away
4/15/2019
Tennis W District
Lake Cane
4/15/2019
Tennis M District
Lake Cane
4/15/2019
5:30PM
Lacrosse W District
Bishop Moore
4/16/2019
Volleyball M District
Bishop Moore
4/16/2019
4:00PM
Baseball M West Orange
Home
4/16/2019
6:00PM
Softball W Gateway
Away
4/17/2019
4:30PM
Baseball M Evans
Home
4/17/2019
7:00PM
Lacrosse W District
Bishop Moore
4/18/2019
4:00PM
Baseball M Apopka
Home
4/18/2019
6:00PM
Softball W Apopka
Home
4/18/2019
7:00PM
Baseball M Apopka
Away
4/18/2019
7:00PM
Volleyball M District
Bishop Moore
4/22/2019
7:00PM
Flag Football W District
Timber Creek
4/23/2019
6:00PM
Softball W Edgewater
Home
4/23/2019
6:00PM
Baseball M West Orange
Away
4/25/2019
4:30PM
Baseball M Olympia
Away
4/26/2019
4:30PM
Baseball M Ocoee
Home
4/26/2019
5:00PM
Softball W Celebration
Away
4/27/2019
11:00AM
Track and Field W Regional
Showalter
4/27/2019
11:00AM
Track and Field M Regional
Showalter
4/29/2019
Softball W District
Home
4/30/2019
4:30PM
Baseball M Colonial
Home
5/1/2019
6:30PM
Baseball M Winter Park
Away
5/3/2019
Track and Field W State
Jacksonville
5/3/2019
Track and Field M State
Jacksonville
5/4/2019
Track and Field W State
Jacksonville
5/4/2019
Track and Field M State
Jacksonville
5/6/2019
Baseball M District
TBD

FHSAA